CB3JB47R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB3JB47R0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CB3JB47R0
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 47 OHM 3W 5% CERAMIC WW
Fitxak: 1.CB3JB47R0.pdf2.CB3JB47R0.pdf
  • Mezua
CB3JB47R0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CB3JB47R0 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 47 OHM 3W 5% CERAMIC WW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1042078 pcs Datuen fitxa 1.CB3JB47R0.pdf2.CB3JB47R0.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Series CB Erresistentzia 47 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak CB 3 47 5% B
CB3475%B
CB3475%B-ND
CB347JB
CB347JB-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 275°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 47 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound