CB3JB11R0
Stackpole Electronics, Inc.Stackpole Electronics, Inc.
CB3JB11R0 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: CB3JB11R0
Fabrikatzaileak / Marka: Stackpole Electronics, Inc.
Produktuaren Deskribapena RES 11 OHM 3W 5% CERAMIC WW
Fitxak: 1.CB3JB11R0.pdf2.CB3JB11R0.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
3000 pcs
  • Mezua
CB3JB11R0ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia CB3JB11R0 fabrikatzailea Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena RES 11 OHM 3W 5% CERAMIC WW Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 985400 pcs Datuen fitxa 1.CB3JB11R0.pdf2.CB3JB11R0.pdf
tolerantzia ±5% Tenperatura koefizientea ±200ppm/°C
Hornitzaileen gailuen paketea Axial Tamaina / dimentsioa 0.315" Square x 0.866" L (8.00mm x 22.00mm)
Series CB Erresistentzia 11 Ohms
Energia (Watts) 3W Packaging Bulk
Pakete / kasua Axial Beste izenak CB 3 11 5% B
CB3115%B
CB3115%B-ND
CB311JB
CB311JB-ND
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 275°C Amaiera kopurua 2
Altuera - Eserita (Max) - Ezaugarriak Flame Proof, Moisture Resistant, Safety
Failure Rate - Deskribapen zehatza 11 Ohms ±5% 3W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Moisture Resistant, Safety Wirewound
Konposizio Wirewound
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
CB3JB18R0
CB3JB18R0
fabrikatzaileak: Stackpole Electronics, Inc.
deskribapena: RES 18 OHM 3W 5% CERAMIC WW
Stockean: 967756 pcs
Deskarga: CB3JB18R0.pdf
RFQ
CB3JB13R0
CB3JB13R0
deskribapena: RES 13 OHM 3W 5% CERAMIC WW
Stockean: 1097133 pcs
Deskarga: CB3JB13R0.pdf
RFQ
CB37S
CB37S
fabrikatzaileak: Laird Technologies - Antennas
deskribapena: RF ANT 39MHZ WHIP STR NMO BASE
Deskarga: CB37S.pdf
CB3FX
CB3FX
fabrikatzaileak: Conxall / Switchcraft
deskribapena: CONN PLUG FMALE 3POS SOLDER