SGC3S200NM
Sprague GoodmanSprague Goodman
SGC3S200NM Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: SGC3S200NM
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 5.5-20PF 500V SMD
Fitxak: 1.SGC3S200NM.pdf2.SGC3S200NM.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1000 pcs
2000 pcs
  • Mezua
SGC3S200NMren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia SGC3S200NM fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 5.5-20PF 500V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 88770 pcs Datuen fitxa 1.SGC3S200NM.pdf2.SGC3S200NM.pdf
Tentsioaren balioa 500V Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm)
Series SGC3 Q @ Freq 500 @ 25MHz
Packaging Tape & Reel (TR) Beste izenak SG9040TR
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.059" (1.50mm) Ezaugarriak Low Profile, Non-Magnetic
Material dielektrikoa Ceramic Deskribapen zehatza 5.5 ~ 20pF Trimmer Capacitor 500V Top Surface Mount
Capacitance Range 5.5 ~ 20pF Doikuntza mota Top
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
SGC3S200
SGC3S200
fabrikatzaileak: Sprague Goodman
deskribapena: CAP TRIMMER 5.5-20PF 500V SMD