GZC10100
Sprague GoodmanSprague Goodman
GZC10100 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GZC10100
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 9-100PF 100V TH
Fitxak: GZC10100.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
GZC10100ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GZC10100 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 9-100PF 100V TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 11746 pcs Datuen fitxa GZC10100.pdf
Tentsioaren balioa 100V Tamaina / dimentsioa 0.433" Dia (11.00mm)
Series FILMTRIM® Q @ Freq 200 @ 1MHz
Packaging Bulk Beste izenak SG3011
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.449" (11.40mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Polycarbonate (PC)
Deskribapen zehatza 9 ~ 100pF Trimmer Capacitor 100V Top and Bottom Through Hole Capacitance Range 9 ~ 100pF