GYC20000
Sprague GoodmanSprague Goodman
GYC20000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GYC20000
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 3-20PF 100V TH
Fitxak: GYC20000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
GYC20000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GYC20000 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 3-20PF 100V TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 14775 pcs Datuen fitxa GYC20000.pdf
Tentsioaren balioa 100V Tamaina / dimentsioa 0.433" Dia (11.00mm)
Series FILMTRIM® Q @ Freq 1000 @ 1MHz
Packaging Bulk Beste izenak SG3007
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 70°C Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.402" (10.20mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Polypropylene (PP)
Deskribapen zehatza 3 ~ 20pF Trimmer Capacitor 100V Top and Bottom Through Hole Capacitance Range 3 ~ 20pF