GXC38003
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GXC38003
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 3.5-38PF 100V TH
Fitxak: GXC38003.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
GXC38003ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GXC38003 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 3.5-38PF 100V TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 20622 pcs Datuen fitxa GXC38003.pdf
Tentsioaren balioa 100V Tamaina / dimentsioa 0.433" L x 0.374" W (11.00mm x 9.50mm)
Series FILMTRIM® Q @ Freq 1500 @ 1MHz
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.402" (10.20mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Polytetrafluoroethylene (PTFE)
Deskribapen zehatza 3.5 ~ 38pF Trimmer Capacitor 100V Top and Bottom Through Hole Capacitance Range 3.5 ~ 38pF