GNN1R250
Sprague GoodmanSprague Goodman
GNN1R250 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GNN1R250
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 0.3-1.2PF 500V
Fitxak: GNN1R250.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
GNN1R250ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GNN1R250 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 0.3-1.2PF 500V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2695 pcs Datuen fitxa GNN1R250.pdf
Tentsioaren balioa 500V Tamaina / dimentsioa 0.075" Dia (1.90mm)
Series PISTONCAP® Q @ Freq 4000 @ 250MHz
Packaging Bulk Beste izenak GNN1R250-ND
SG9232
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota User Defined
Altuera - Eserita (Max) 0.230" (5.80mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Sapphire Deskribapen zehatza 0.3 ~ 1.2pF Trimmer Capacitor 500V User Defined
Capacitance Range 0.3 ~ 1.2pF Doikuntza mota -