GNF1R250
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GNF1R250
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 0.3-1.2PF 500V TH
Fitxak: GNF1R250.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
GNF1R250ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GNF1R250 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 0.3-1.2PF 500V TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2947 pcs Datuen fitxa GNF1R250.pdf
Tentsioaren balioa 500V Tamaina / dimentsioa 0.075" Dia (1.90mm)
Series PISTONCAP® Q @ Freq 4000 @ 250MHz
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.230" (5.80mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Sapphire
Deskribapen zehatza 0.3 ~ 1.2pF Trimmer Capacitor 500V Through Hole Capacitance Range 0.3 ~ 1.2pF