GNC4R500
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GNC4R500
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 0.6-4.5PF 500V TH
Fitxak: GNC4R500.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
GNC4R500ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GNC4R500 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 0.6-4.5PF 500V TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3467 pcs Datuen fitxa GNC4R500.pdf
Tentsioaren balioa 500V Tamaina / dimentsioa 0.118" Dia (3.00mm)
Series PISTONCAP® Q @ Freq 2000 @ 250MHz
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.310" (7.90mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Sapphire
Deskribapen zehatza 0.6 ~ 4.5pF Trimmer Capacitor 500V Side Through Hole Capacitance Range 0.6 ~ 4.5pF