GMF50501
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GMF50501
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 180-690PF 500V
Fitxak: GMF50501.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
100 pcs
  • Mezua
GMF50501ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GMF50501 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 180-690PF 500V Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 5021 pcs Datuen fitxa GMF50501.pdf
Tentsioaren balioa 500V Tamaina / dimentsioa 0.937" L x 0.874" W (23.80mm x 22.20mm)
Series GM Q @ Freq -
Tenperatura operatiboa -35°C ~ 85°C Muntaketa mota User Defined
Altuera - Eserita (Max) 0.780" (19.80mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Mica Deskribapen zehatza 180 ~ 690pF Trimmer Capacitor 500V Top User Defined
Capacitance Range 180 ~ 690pF Doikuntza mota Top