GLY22N05
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GLY22N05
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 22NH 300MA 500MOHM SMD
Fitxak: GLY22N05.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10000 pcs
  • Mezua
GLY22N05ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GLY22N05 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena FIXED IND 22NH 300MA 500MOHM SMD Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 59879 pcs Datuen fitxa GLY22N05.pdf
Mota Molded tolerantzia ±5%
Hornitzaileen gailuen paketea 0603 (1608 Metric) Tamaina / dimentsioa 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
estali Unshielded Series SURFCOIL® GLY
balorazio - Q @ Freq 10 @ 100MHz
Pakete / kasua 0603 (1608 Metric) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Materiala - Core Non-Magnetic
Indukzio maiztasuna - Test 100MHz induktantzia 22nH
Altuera - Eserita (Max) 0.037" (0.95mm) Frekuentzia - Self Resonant 2GHz
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 22nH Unshielded Molded Inductor 300mA 500 mOhm Max 0603 (1608 Metric)
DC Erresistentzia (DCR) 500 mOhm Max Uneko balorazioa 300mA