GL15A68N0002
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GL15A68N0002
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena FIXED IND 68NH SMD
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
5000 pcs
  • Mezua
GL15A68N0002ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GL15A68N0002 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena FIXED IND 68NH SMD Lead Free Status / RoHS egoera
Kopurua eskuragarri 24329 pcs Datuen fitxa
Mota - tolerantzia -
Hornitzaileen gailuen paketea - Tamaina / dimentsioa -
estali Unshielded Series SURFCOIL® GL15
balorazio - Q @ Freq -
Pakete / kasua Nonstandard Tenperatura operatiboa -20°C ~ 85°C
Muntaketa mota Surface Mount Materiala - Core Air
Indukzio maiztasuna - Test 150MHz induktantzia 68nH
Altuera - Eserita (Max) - Frekuentzia - Self Resonant -
Ezaugarriak - Deskribapen zehatza 68nH Unshielded Inductor Nonstandard