GKH25000
Sprague GoodmanSprague Goodman
GKH25000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GKH25000
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 5-25PF 25V SMD
Fitxak: GKH25000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
500 pcs
1000 pcs
2500 pcs
  • Mezua
GKH25000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GKH25000 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 5-25PF 25V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 28143 pcs Datuen fitxa GKH25000.pdf
Tentsioaren balioa 25V Tamaina / dimentsioa 0.091" Dia (2.30mm)
Series GKH Q @ Freq 100 @ 1MHz
Packaging Bulk Beste izenak GKH25000-ND
SG9212
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Altuera - Eserita (Max) 0.047" (1.20mm) Ezaugarriak Low Profile
Material dielektrikoa Ceramic Deskribapen zehatza 5 ~ 25pF Trimmer Capacitor 25V Top Surface Mount
Capacitance Range 5 ~ 25pF Doikuntza mota Top
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
9702-1SL-1R3
9702-1SL-1R3
fabrikatzaileak: Johanson Manufacturing
deskribapena: CAP TRIMMER 1-5PF 250V SMD
Stockean: 8210 pcs
Deskarga: 9702-1SL-1R3.pdf
RFQ
KT8
KT8
fabrikatzaileak: Knowles Voltronics
deskribapena: CAP AIR TRIMMER 0.6-8PF 250V PNL