GKG50H26
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GKG50H26
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 15-50PF 100V SMD
Fitxak: GKG50H26.pdf
  • Mezua
GKG50H26ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GKG50H26 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 15-50PF 100V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4205 pcs Datuen fitxa GKG50H26.pdf
Tentsioaren balioa 100V Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Series SURFTRIM® GKG Q @ Freq 300 @ 1MHz
Packaging Bulk Beste izenak Q647367
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Surface Mount
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.106" (2.70mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Ceramic
Deskribapen zehatza 15 ~ 50pF Trimmer Capacitor 100V Top Surface Mount Capacitance Range 15 ~ 50pF