GKG40015
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GKG40015
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 7-40PF 100V TH
Fitxak: GKG40015.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
15000 pcs
  • Mezua
GKG40015ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GKG40015 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 7-40PF 100V TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 47959 pcs Datuen fitxa GKG40015.pdf
Tentsioaren balioa 100V Tamaina / dimentsioa 0.236" Dia (6.00mm)
Series SURFTRIM® GKG Q @ Freq 200 @ 1MHz
Packaging Bulk Beste izenak SG40015
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.197" (5.00mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Ceramic
Deskribapen zehatza 7 ~ 40pF Trimmer Capacitor 100V Top Through Hole Capacitance Range 7 ~ 40pF