GKG10021
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GKG10021
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 3.5-10PF 100V TH
Fitxak: GKG10021.pdf
  • Mezua
GKG10021ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GKG10021 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 3.5-10PF 100V TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 3955 pcs Datuen fitxa GKG10021.pdf
Tentsioaren balioa 100V Tamaina / dimentsioa 0.177" L x 0.157" W (4.50mm x 4.00mm)
Series SURFTRIM® GKG Q @ Freq 500 @ 1MHz
Packaging Bulk Beste izenak SG1022
Tenperatura operatiboa -25°C ~ 85°C Muntaketa mota Through Hole
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.134" (3.40mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Ceramic
Deskribapen zehatza 3.5 ~ 10pF Trimmer Capacitor 100V Top Through Hole Capacitance Range 3.5 ~ 10pF