GHR23000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GHR23000
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 0.8-23PF 1250V
Fitxak: GHR23000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
GHR23000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GHR23000 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 0.8-23PF 1250V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1854 pcs Datuen fitxa GHR23000.pdf
Tentsioaren balioa 1250V Tamaina / dimentsioa 0.312" Dia (7.92mm)
Series PISTONCAP® Q @ Freq 700 @ 20MHz
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota User Defined Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.062" (26.97mm)
Ezaugarriak Sealed Material dielektrikoa Glass
Deskribapen zehatza 0.8 ~ 23pF Trimmer Capacitor 1250V Top User Defined Capacitance Range 0.8 ~ 23pF