GHN16033
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GHN16033
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 0.8-16PF 750V SMD
Fitxak: GHN16033.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
GHN16033ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GHN16033 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 0.8-16PF 750V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2249 pcs Datuen fitxa GHN16033.pdf
Tentsioaren balioa 750V Tamaina / dimentsioa 0.312" Dia (7.92mm)
Series PISTONCAP® Q @ Freq 800 @ 20MHz
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.877" (22.30mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Glass
Deskribapen zehatza 0.8 ~ 16pF Trimmer Capacitor 750V Side Surface Mount Capacitance Range 0.8 ~ 16pF