GGW30000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GGW30000
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 0.8-30PF 750V
Fitxak: GGW30000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
GGW30000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GGW30000 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 0.8-30PF 750V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2036 pcs Datuen fitxa GGW30000.pdf
Tentsioaren balioa 750V Tamaina / dimentsioa 0.375" Dia (9.52mm)
Series PISTONCAP® Q @ Freq 500 @ 20MHz
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota User Defined Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 1.594" (40.49mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Glass
Deskribapen zehatza 0.8 ~ 30pF Trimmer Capacitor 750V Top User Defined Capacitance Range 0.8 ~ 30pF