GGP12000
Sprague GoodmanSprague Goodman
GGP12000 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GGP12000
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 0.8-12PF 750V
Fitxak: GGP12000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
100 pcs
  • Mezua
GGP12000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GGP12000 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 0.8-12PF 750V Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2101 pcs Datuen fitxa GGP12000.pdf
Tentsioaren balioa 750V Tamaina / dimentsioa 0.312" Dia (7.92mm)
Series PISTONCAP® Q @ Freq 500 @ 20MHz
Packaging Bulk Beste izenak GGP12000-ND
SG9186
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Muntaketa mota User Defined
Altuera - Eserita (Max) 0.750" (19.05mm) Ezaugarriak General Purpose
Material dielektrikoa Glass Deskribapen zehatza 0.8 ~ 12pF Trimmer Capacitor 750V Top User Defined
Capacitance Range 0.8 ~ 12pF Doikuntza mota Top
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
KJ15HVE
KJ15HVE
fabrikatzaileak: Knowles Voltronics
deskribapena: CAP AIR TRIMMER 0.6-15PF 750V HZ
Stockean: 1174 pcs
Deskarga: KJ15HVE.pdf
RFQ
KF10
KF10
deskribapena: CAP AIR TRIMMER 0.6-10PF 125V VE