GEV14000
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GEV14000
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 1-14PF 1000V TH
Fitxak: GEV14000.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
GEV14000ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GEV14000 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 1-14PF 1000V TH Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1823 pcs Datuen fitxa GEV14000.pdf
Tentsioaren balioa 1000V Tamaina / dimentsioa 0.312" Dia (7.92mm)
Series PISTONCAP® Q @ Freq 500 @ 20MHz
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Through Hole Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.484" (12.29mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Glass
Deskribapen zehatza 1 ~ 14pF Trimmer Capacitor 1000V Side Through Hole Capacitance Range 1 ~ 14pF