GEN42033
Sprague GoodmanSprague Goodman
Sprague Goodman
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: GEN42033
Fabrikatzaileak / Marka: Sprague Goodman
Produktuaren Deskribapena CAP TRIMMER 1-42PF 1000V SMD
Fitxak: GEN42033.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
50 pcs
  • Mezua
GEN42033ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia GEN42033 fabrikatzailea Sprague Goodman
deskribapena CAP TRIMMER 1-42PF 1000V SMD Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1608 pcs Datuen fitxa GEN42033.pdf
Tentsioaren balioa 1000V Tamaina / dimentsioa 0.312" Dia (7.92mm)
Series PISTONCAP® Q @ Freq 250 @ 20MHz
Packaging Bulk Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C
Muntaketa mota Surface Mount Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Altuera - Eserita (Max) 0.955" (24.30mm)
Ezaugarriak General Purpose Material dielektrikoa Glass
Deskribapen zehatza 1 ~ 42pF Trimmer Capacitor 1000V Side Surface Mount Capacitance Range 1 ~ 42pF