UTVB18-19PN
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTVB18-19PN Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UTVB18-19PN
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 10POS PNL MT
Fitxak: UTVB18-19PN.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
10 pcs
  • Mezua
UTVB18-19PNren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UTVB18-19PN fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 10POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1698 pcs Datuen fitxa UTVB18-19PN.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 18-19
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Zinc Cobalt
Series Trim Trio® UTV Packaging Bulk
Beste izenak SOU1273 Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 100°C Posizio kopurua 10
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Ingress Protection IP67/68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Black Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Reverse Bayonet Lock Deskribapen zehatza 10 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Akoplatu Nut Materiala, Plater - Coupling Nut Diametroa -
Harremanetarako mota Crimp Kontaktuaren tamaina 16
Harremanetarako Forma Circular Konektore mota Receptacle Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UTV080
UTV080
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TRANS RF BIPO 65W 2.5A 55JV2
Stockean: 410 pcs
Deskarga: UTV080.pdf
RFQ
UTVB24-10PN
UTVB24-10PN
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 7POS PNL MNT
Stockean: 1357 pcs
Deskarga: UTVB24-10PN.pdf
RFQ
UTVB22-14SN
UTVB22-14SN
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 19POS PNL MT
Stockean: 1515 pcs
Deskarga: UTVB22-14SN.pdf
UTV040
UTV040
fabrikatzaileak: Microsemi
deskribapena: TRANS RF BIPO 25W 2.5A 55FT-7
Deskarga: UTV040.pdf
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 10POS PNL MT
Deskarga: UTVB18-19SN.pdf
UTV200
UTV200
deskribapena: TRANS RF BIPO 80W 4.5A 55JV2
Deskarga: UTV200.pdf
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 19POS PNL MT
Deskarga: UTVB22-14PN.pdf
UTV010
UTV010
deskribapena: TRANS RF BIPO 15W 1.25A 55FT-5
Deskarga: UTV010.pdf
UTV8100B
UTV8100B
deskribapena: TRANS RF BIPO 290W 15A 55RT2
Deskarga: UTV8100B.pdf
UTV020
UTV020
deskribapena: TRANS RF BIPO 17W 1.2A 55FT-6