UTS714E15P
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTS714E15P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UTS714E15P
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT 15POS JAM NUT PIN SLDR
  • Mezua
UTS714E15Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UTS714E15P fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT 15POS JAM NUT PIN SLDR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4542 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balioa 650V Idatzi atributuak IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Bukaera Solder Cup Shell tamaina - Txertatu (Bihurtu) Thermoplastic
Shell Material, Amaitu - Series Trim Trio® UTS Hi Seal
RoHS egoera Bulk Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Posizio kopurua 15 Muntaketa mota Panel Mount, Bulkhead - Front Side Nut
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Fabrikatzailearen zatia zenbakia UTS714E15P
Diametro handiak hornituak 14-15 Ezaugarriak -
Zabaldutako deskribapena 15 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Cup Gold deskribapena CONN RCPT 15POS JAM NUT PIN SLDR
Uneko balorazioa 12A Uneko - Max / Kontaktua Bayonet Lock