UTS712D14P32
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTS712D14P32 Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UTS712D14P32
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT MALE 14POS GOLD SOLDER
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
UTS712D14P32ren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UTS712D14P32 fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT MALE 14POS GOLD SOLDER Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5674 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa 250V Bukaera Solder
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 12-14 Shell Material Polyamide (PA), Nylon
Shell Amaitu - Series Trim Trio® UTS Hi Seal
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Posizio kopurua 14
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Polychloroprene
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 14 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Solder Gold
Uneko balorazioa 4.5A Harremanetarako materiala Brass