UTS6JC18-32P
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTS6JC18-32P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UTS6JC18-32P
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE
Fitxak: UTS6JC18-32P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
UTS6JC18-32Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UTS6JC18-32P fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSG MALE 32POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 4048 pcs Datuen fitxa UTS6JC18-32P.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 18-32
Shell Material Thermoplastic Shell Amaitu -
Series Trim Trio® UTS Packaging Bulk
Beste izenak SOU1664
UTS6JC1832P
Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Posizio kopurua 32
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Txertatu materiala - Ingress Protection IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Black
Ezaugarriak Backshell, Coupling Nut Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Backshell, Coupling Nut Akoplatu Nut Materiala, Plater Thermoplastic
Coupling Nut Diametroa 1.654" (42.00mm) Harremanetarako mota Crimp