UTS6JC12E10P
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTS6JC12E10P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UTS6JC12E10P
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP
Fitxak: UTS6JC12E10P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
UTS6JC12E10Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UTS6JC12E10P fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG MALE 10POS SOLDER CUP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2987 pcs Datuen fitxa UTS6JC12E10P.pdf
Tentsioaren balorazioa 250V Bukaera Solder Cup
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 12-10 Shell Material Polyamide (PA), Nylon
Shell Amaitu - Series Trim Trio® UTS Hi Seal
Packaging Bulk Beste izenak SOU1518
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C
Posizio kopurua 10 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Polychloroprene
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 10 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Gold
Uneko balorazioa 4.5A Harremanetarako materiala Brass