UTS012D14S
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTS012D14S Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UTS012D14S
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT FMALE 14POS GOLD SLDR
Fitxak: UTS012D14S.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
25 pcs
  • Mezua
UTS012D14Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UTS012D14S fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT FMALE 14POS GOLD SLDR Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 2145 pcs Datuen fitxa UTS012D14S.pdf
Tentsioaren balorazioa 250V Bukaera Solder
estali Unshielded Shell tamaina, MIL -
Shell tamaina - Txertatu 12-14 Shell Material Polybutylene Terephthalate (PBT)
Shell Amaitu - Series Trim Trio® UTS Hi Seal
Packaging Bulk Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -40°C ~ 105°C Posizio kopurua 14
Muntaketa mota Panel Mount, Through Hole Ezaugarri muntatzea Flange
Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited) Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Polychloroprene
Ingress Protection IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Ezaugarriak UV Resistant
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 14 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Solder Gold
Uneko balorazioa 4.5A Harremanetarako materiala Brass