UTG022-35P
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTG022-35P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UTG022-35P
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 35POS PNL MT
Fitxak: UTG022-35P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
UTG022-35Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UTG022-35P fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 35POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 5261 pcs Datuen fitxa UTG022-35P.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 22-35
Shell Material Polyester, Glass Filled Shell Amaitu -
Series Trim Trio® UTG Packaging Bulk
Beste izenak SOU1117
UTG02235P
Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 35
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection - Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Black, Silver Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 35 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount