UTG020-28P
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UTG020-28P Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UTG020-28P
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 28POS PNL MT
Fitxak: UTG020-28P.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
1000 pcs
  • Mezua
UTG020-28Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UTG020-28P fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 28POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 6137 pcs Datuen fitxa UTG020-28P.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 20-28
Shell Material Polyester, Glass Filled Shell Amaitu -
Series Trim Trio® UTG Packaging Bulk
Beste izenak SOU1115
UTG02028P
Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -55°C ~ 125°C Posizio kopurua 28
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Ingress Protection - Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Black, Silver Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 28 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Akoplatu Nut Materiala, Plater - Coupling Nut Diametroa -
Harremanetarako mota Crimp Kontaktuaren tamaina 16
Harremanetarako Forma Circular Konektore mota Receptacle Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
UTG02020PH
UTG02020PH
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN RCPT HSG MALE 20POS PNL MT
Stockean: 6945 pcs
Deskarga: UTG02020PH.pdf
RFQ
UTG020-20P
UTG020-20P
Stockean: 6274 pcs
Deskarga: UTG020-20P.pdf
RFQ
UTG02028PH
UTG02028PH
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 28POS PNL MT