UT018JCL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
UT018JCL Image
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: UT018JCL
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN BACKSHELL W/CLAMP SZ18 PG16
Fitxak: UT018JCL.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
UT018JCLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia UT018JCL fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN BACKSHELL W/CLAMP SZ18 PG16 Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1991 pcs Datuen fitxa UT018JCL.pdf
Mota Backshell, Cable Clamp Hariaren tamaina PG16
estali Unshielded Shell tamaina - Txertatu 18
Series Trim Trio® ionikoa -
Beste izenak SOU1057 Materialaren sueztasuna baloratzea UL94 V-0
Material Brass Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant
Ingress Protection IP68/69K - Dust Tight, Water Resistant, Waterproof Barne hartzen ditu -
Diametroa - Kanpoan - Deskribapen zehatza Silver Connector Backshell, Cable Clamp PG16 18
Kolore Silver Kable irekitzea 0.453" ~ 0.709" (11.50mm ~ 18.00mm)