MS27656T25F43SB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27656T25F43SB
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8LT 43C 23#20 20#16 SKT RECP
Fitxak: MS27656T25F43SB.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 632 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 632 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS27656T25F43SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27656T25F43SB fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8LT 43C 23#20 20#16 SKT RECP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 632 pcs Datuen fitxa MS27656T25F43SB.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL J
Shell tamaina - Txertatu 25-43 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Beste izenak 1792-43273
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 43 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 43 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Harremanetarako materiala Copper Alloy