MS27656T21F39PA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27656T21F39PA-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT
Fitxak: MS27656T21F39PA-LC.pdf
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS27656T21F39PA-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27656T21F39PA-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSNG MALE 39POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1185 pcs Datuen fitxa MS27656T21F39PA-LC.pdf
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 21-39
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Nickel
Series MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Beste izenak 1792-42678 Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 39
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Silver Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 39 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount
Akoplatu Nut Materiala, Plater - Coupling Nut Diametroa -
Harremanetarako mota Crimp Kontaktuaren tamaina 16 (2), 20 (37)
Harremanetarako Forma Circular Konektore mota Receptacle Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27656T21F39PA
MS27656T21F39PA
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: LJT 39C 37#20 2#16 PIN RECP
Stockean: 5124 pcs
Deskarga: MS27656T21F39PA.pdf
RFQ
MS27656T21F39S
MS27656T21F39S
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN RCPT FMALE 39POS GOLD CRIMP
Stockean: 1409 pcs
Deskarga: MS27656T21F39S.pdf
RFQ
MS27656T21F39P
MS27656T21F39P
deskribapena: CONN RCPT MALE 39POS GOLD CRIMP