MS27656T19F32SAL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27656T19F32SAL
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT
Fitxak: MS27656T19F32SAL.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
MS27656T19F32SALren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27656T19F32SAL fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Kopurua eskuragarri 2077 pcs Datuen fitxa MS27656T19F32SAL.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 19-32
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Nickel
Series Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Beste izenak SMS27656T19F32SAL Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 32
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS non-compliant
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection -
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Silver
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -
Coupling Nut Diametroa - Harremanetarako mota Crimp
Kontaktuaren tamaina 20 Harremanetarako Forma Circular
Konektore mota Receptacle Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27656T19F35AA
MS27656T19F35AA
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 66POS PNL MT
Stockean: 3610 pcs
Deskarga: MS27656T19F35AA.pdf
RFQ
MS27656T19F32SL
MS27656T19F32SL
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT
Stockean: 2138 pcs
Deskarga: MS27656T19F32SL.pdf
RFQ
MS27656T19F32SA-LC
MS27656T19F32SA-LC
Deskarga: MS27656T19F32SA-LC.pdf
MS27656T19F32SC
MS27656T19F32SC
deskribapena: CONN RCPT FMALE 32POS GOLD CRIMP
Deskarga: MS27656T19F32SC.pdf
MS27656T19F35A
MS27656T19F35A
deskribapena: LJT 66C 66#22D PIN RECP
Deskarga: MS27656T19F35A.pdf
MS27656T19F32S
MS27656T19F32S