MS27656T19B32SL
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27656T19B32SL
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT
Fitxak: MS27656T19B32SL.pdf
RoHs egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Mezua
MS27656T19B32SLren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27656T19B32SL fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS ez betetzeagatik
Kopurua eskuragarri 2070 pcs Datuen fitxa MS27656T19B32SL.pdf
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 19-32
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium
Series Military, MIL-DTL-38999 Series I Packaging Bulk
Beste izenak SMS27656T19B32SL Orientazio N (Normal)
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 32
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Hezetasunaren sentikortasun maila (MSL) 1 (Unlimited)
Materialaren sueztasuna baloratzea - Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS non-compliant
Txertatu materiala Thermoplastic Ingress Protection -
Barne hartzen ditu - Etxebizitza kolorea Olive Drab
Ezaugarriak - Mota atxikitzea Bayonet Lock
Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Receptacle Housing Panel Mount Akoplatu Nut Materiala, Plater -