MS27656T15Z35AA
MS27656T15Z35AA
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: 8LT 37C 37#22D PIN RECP
Stockean: 1156 pcs
Deskarga: MS27656T15Z35AA.pdf
RFQ
MS27656T15Z19BA
MS27656T15Z19BA
deskribapena: 8LT 19C 19#20 SKT RECP
Stockean: 1410 pcs
Deskarga: MS27656T15Z19BA.pdf
RFQ
MS27656T15Z35S
MS27656T15Z35S
deskribapena: 8LT 37C 37#22D SKT RECP
Deskarga: MS27656T15Z35S.pdf
MS27656T15Z35P
MS27656T15Z35P
Deskarga: MS27656T15Z35P.pdf
MS27656T15Z35PA
MS27656T15Z35PA
Deskarga: MS27656T15Z35PA.pdf
MS27656T15Z35PA-LC
MS27656T15Z35PA-LC
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 37POS PNL MT
Deskarga: MS27656T15Z35PA-LC.pdf
MS27656T15Z19S
MS27656T15Z19S
Deskarga: MS27656T15Z19S.pdf
Industria Berriak
Rohm-ek 10 automobilgintzako SiC mosfets gehitzen ditu
ON SiC MOSFET-ak gehitzen ditu
APEC: TI-k lateralki pentsatzen du ac-dc txipa 15mW-ra egonez gero
Babestutako edukia: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
SIGLENT SVA1015X espektro-analizatzailea oso tresna indartsua eta malgua da 9 kHz-tik 1,5 GHz-ko mai...
Fabrikazio erdi ekipamenduak aurtengo% 14 murriztuko dira eta datorren urtean% 27 haziko dute
Aliantza (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex eta STMicroelectronics) 48Vdc-dc ...