MS27656T15B19PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27656T15B19PC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8LT 19C 19#20 PIN RECP
Fitxak: MS27656T15B19PC.pdf
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS27656T15B19PCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27656T15B19PC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8LT 19C 19#20 PIN RECP Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1366 pcs Datuen fitxa MS27656T15B19PC.pdf
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL D
Shell tamaina - Txertatu 15-19 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Green Cadmium Series Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Beste izenak 1792-42046
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako materiala Copper Alloy
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Male Pins Kolore Olive Green
Kable irekitzea - Backshell materiala, Plate -
eskaerak Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27656T15B19S
MS27656T15B19S
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: CONN RCPT FMALE 19POS GOLD CRIMP