MS27505E15F18PC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27505E15F18PC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8LT 18C 18#20 PIN RECP
Fitxak:
Erreferentzia prezioa (Dolar Batuetan)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS27505E15F18PCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27505E15F18PC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8LT 18C 18#20 PIN RECP Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 1051 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL D
Shell tamaina - Txertatu 15-18 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series I
Packaging Bulk Beste izenak 1792-41322
Orientazio C Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 18 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Flange Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 18 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako materiala Copper Alloy
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea 50.0µin (1.27µm) Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Male Pins Kolore Silver
Kable irekitzea 0.746" ~ 0.750" (18.95mm ~ 19.05mm) Backshell materiala, Plate -