MS27499E20B16PA
MS27499E20B16PA
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN RCPT 16POS BOX MNT W/PINS
Stockean: 962 pcs
Deskarga: MS27499E20B16PA.pdf
RFQ
MS27499E20B16B
MS27499E20B16B
deskribapena: JT 16C 16#16 SKT RECP
Stockean: 5091 pcs
Deskarga: MS27499E20B16B.pdf
RFQ
Industria Berriak
Rohm-ek 10 automobilgintzako SiC mosfets gehitzen ditu
ON SiC MOSFET-ak gehitzen ditu
APEC: TI-k lateralki pentsatzen du ac-dc txipa 15mW-ra egonez gero
Babestutako edukia: SIGLENT SVA1015X Spectrum Analyzer
SIGLENT SVA1015X espektro-analizatzailea oso tresna indartsua eta malgua da 9 kHz-tik 1,5 GHz-ko mai...
Fabrikazio erdi ekipamenduak aurtengo% 14 murriztuko dira eta datorren urtean% 27 haziko dute
Aliantza (Artesyn Embedded Technologies, Bel Power Solutions, Flex eta STMicroelectronics) 48Vdc-dc ...