MS27474T24B19P
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27474T24B19P
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8T 19C 19#12 J/N
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 476 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 476 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
MS27474T24B19Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27474T24B19P fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8T 19C 19#12 J/N Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 476 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL J
Shell tamaina - Txertatu 24-19 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-38999 Series II
Packaging Bulk Beste izenak 1792-40695
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 19 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Receptacle, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 23A Harremanetarako materiala Copper Alloy