MS27474T18F32S
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27474T18F32S
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8T 32C 32#20 J/N
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 593 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 593 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS27474T18F32Sren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27474T18F32S fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8T 32C 32#20 J/N Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 593 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL F
Shell tamaina - Txertatu 18-32 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II
Packaging Bulk Beste izenak 1792-40649
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C
Posizio kopurua 32 Muntaketa mota Panel Mount
Ezaugarri muntatzea Bulkhead - Front Side Nut Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak -
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Receptacle, Female Sockets Crimp
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako materiala Copper Alloy
Kontaktua Amaitu Loditasuna - Estaltzea - Kontaktua Amaitu - Mating Gold
Konektore mota Receptacle, Female Sockets Kolore Silver
Kable irekitzea - Backshell materiala, Plate -
eskaerak Aviation, Communication Systems, Marine, Medical, Military
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27474T18F32A
MS27474T18F32A
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: 8T 32C 32#20 J/N
Stockean: 629 pcs
Deskarga:
RFQ
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: JT 32C 32#20 PIN RECP
Stockean: 1061 pcs
Deskarga: MS27474T18F32A.pdf
RFQ
MS27474T18F32S-LC
MS27474T18F32S-LC
deskribapena: CONN RCPT HSG FMALE 32POS PNL MT
Stockean: 1063 pcs
Deskarga: MS27474T18F32S-LC.pdf
MS27474T18F32SB
MS27474T18F32SB
deskribapena: JT 32C 32#20 SKT RECP
Stockean: 704 pcs
Deskarga: MS27474T18F32SB.pdf
MS27474T18F32P-LC
MS27474T18F32P-LC
deskribapena: CONN RCPT HSNG MALE 32POS PNL MT