MS27473T24Z24P
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27473T24Z24P
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8T 24C 12#16 12#12 PLUG
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 551 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 551 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Mezua
MS27473T24Z24Pren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27473T24Z24P fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8T 24C 12#16 12#12 PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 551 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL J
Shell tamaina - Txertatu 24-24 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Black Zinc Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II
Packaging Bulk Beste izenak 1792-40425
Orientazio N (Normal) Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 24 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 24 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 13A, 23A Harremanetarako materiala Copper Alloy