MS27473T24F19PA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27473T24F19PA-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 823 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 823 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS27473T24F19PA-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27473T24F19PA-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSNG MALE 19POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 823 pcs Datuen fitxa
Mota For Male Pins estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 24-19
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Nickel
Series Military, MIL-DTL-38999 Series II Packaging Bulk
Beste izenak 1792-40377 Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 19
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Silver Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 19 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Nickel Coupling Nut Diametroa 1.765" (44.83mm)