MS27473T22B55SB-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27473T22B55SB-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Stock egoera 833 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 833 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS27473T22B55SB-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27473T22B55SB-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 55POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 833 pcs Datuen fitxa
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 22-55
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium
Series Military, MIL-DTL-38999 Series II Packaging Bulk
Beste izenak 1792-40293 Orientazio B
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 55
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Olive Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 55 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Olive Cadmium Coupling Nut Diametroa 1.639" (41.63mm)
Harremanetarako mota Crimp Kontaktuaren tamaina 20
Harremanetarako Forma Circular Konektore mota Plug Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27473T22B55SA
MS27473T22B55SA
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN PLUG FMALE 55POS GOLD CRIMP
Stockean: 839 pcs
Deskarga: MS27473T22B55SA.pdf
RFQ
MS27473T22C35PA
MS27473T22C35PA
deskribapena: CONN PLUG MALE 100POS GOLD CRIMP
Stockean: 1083 pcs
Deskarga: MS27473T22C35PA.pdf
RFQ
MS27473T22B55S
MS27473T22B55S
fabrikatzaileak: Souriau Connection Technology
deskribapena: 8T 55C 55#20 PLUG
Stockean: 781 pcs
Deskarga:
MS27473T22B55SBLC
MS27473T22B55SBLC
deskribapena: CONN PLG HSG FMALE 55POS INLINE