MS27473T20Z39SB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27473T20Z39SB
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8T 39C 37#20 2#16 PLUG
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 477 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 477 pcs
  • Mezua
MS27473T20Z39SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27473T20Z39SB fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8T 39C 37#20 2#16 PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 477 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL G
Shell tamaina - Txertatu 20-39 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Black Zinc Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II
Packaging Bulk Beste izenak 1792-40250
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 39 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 39 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Harremanetarako materiala Copper Alloy