MS27473T20Z16SB
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27473T20Z16SB
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8T 16C 16#16 PLUG
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 655 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 655 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS27473T20Z16SBren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27473T20Z16SB fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8T 16C 16#16 PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 655 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL G
Shell tamaina - Txertatu 20-16 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Black Zinc Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II
Packaging Bulk Beste izenak 1792-40230
Orientazio B Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 16 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Uneko balorazioa 13A Harremanetarako materiala Copper Alloy