MS27473T20F16SB-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27473T20F16SB-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 927 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 927 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS27473T20F16SB-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27473T20F16SB-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 16POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 927 pcs Datuen fitxa
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 20-16
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Nickel
Series Military, MIL-DTL-38999 Series II Packaging Bulk
Beste izenak 1792-40191 Orientazio B
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 200°C Posizio kopurua 16
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Silver Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 16 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Nickel Coupling Nut Diametroa 1.529" (38.83mm)
Harremanetarako mota Crimp Kontaktuaren tamaina 16
Harremanetarako Forma Circular Konektore mota Plug Housing
Bidalketa
FedexDHLUPSTNT
AFTER-SALES BERMEA
Erlazionatutako etiketak
Produktu erlazionatuak
MS27473T20F16SA
MS27473T20F16SA
fabrikatzaileak: Amphenol Aerospace Operations
deskribapena: CONN PLUG FMALE 16POS GOLD CRIMP
Stockean: 1018 pcs
Deskarga: MS27473T20F16SA.pdf
RFQ
MS27473T20F2SA
MS27473T20F2SA
deskribapena: CONN PLUG FMALE 65POS GOLD CRIMP
Stockean: 464 pcs
Deskarga: MS27473T20F2SA.pdf
RFQ
MS27473T20F16S
MS27473T20F16S
Stockean: 951 pcs
Deskarga: MS27473T20F16S.pdf
MS27473T20F16SB
MS27473T20F16SB