MS27473T18B32SA
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27473T18B32SA
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8T 32C 32#20 PLUG
Fitxak:
RoHs egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS27473T18B32SAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27473T18B32SA fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8T 32C 32#20 PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1059 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL F
Shell tamaina - Txertatu 18-32 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Olive Drab Cadmium Series Military, MIL-DTL-38999 Series II
Packaging Bulk Beste izenak 1792-40040
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 32 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 32 Position Circular Connector Plug, Female Sockets Crimp
Uneko balorazioa 7.5A Harremanetarako materiala Copper Alloy