MS27473T16B26SA-LC
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27473T16B26SA-LC
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE
Fitxak:
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS27473T16B26SA-LCren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27473T16B26SA-LC fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena CONN PLUG HSG FMALE 26POS INLINE Lead Free Status / RoHS egoera Beruna / RoHS ez betetzen ditu
Kopurua eskuragarri 1292 pcs Datuen fitxa
Mota For Female Sockets estali Unshielded
Shell tamaina, MIL - Shell tamaina - Txertatu 16-26
Shell Material Aluminum Alloy Shell Amaitu Cadmium
Series Military, MIL-DTL-38999 Series II Packaging Bulk
Beste izenak 1792-39845 Orientazio A
Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C Posizio kopurua 26
Ohar Contacts Not Included Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Contains lead / RoHS non-compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Barne hartzen ditu -
Etxebizitza kolorea Olive Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 26 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line) Coupling Nut
Akoplatu Nut Materiala, Plater Aluminum Alloy, Olive Cadmium Coupling Nut Diametroa 1.279" (32.48mm)