MS27473T14Z15PA
Souriau Connection TechnologySouriau Connection Technology
Souriau Connection Technology
Irudia ordezkaritza izan daiteke. Ikusi produktuaren xehetasunetarako zehaztapenak.
Produktuen ikuspegi orokorra
Zenbakiaren zenbakia: MS27473T14Z15PA
Fabrikatzaileak / Marka: Souriau Connection Technology
Produktuaren Deskribapena 8T 15C 14#20 1#16 PLUG
Fitxak:
RoHs egoera Lead free / RoHS betez
Stock egoera 682 pcs stock
Ontziatik aurrera Hong Kong
Bidalketa Bidea DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 682 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
500 pcs
  • Mezua
MS27473T14Z15PAren zehaztapenak
Zenbakiaren zenbakia MS27473T14Z15PA fabrikatzailea Souriau Connection Technology
deskribapena 8T 15C 14#20 1#16 PLUG Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS betez
Kopurua eskuragarri 682 pcs Datuen fitxa
Tentsioaren balorazioa - Bukaera Crimp
estali Shielded Shell tamaina, MIL D
Shell tamaina - Txertatu 14-15 Shell Material Aluminum Alloy
Shell Amaitu Black Zinc Nickel Series Military, MIL-DTL-38999 Series II
Packaging Bulk Beste izenak 1792-39774
Orientazio A Tenperatura operatiboa -65°C ~ 175°C
Posizio kopurua 15 Muntaketa mota Free Hanging (In-Line)
Ezaugarri muntatzea - Materialaren sueztasuna baloratzea -
Lead Free Status / RoHS egoera Lead free / RoHS Compliant Txertatu materiala Thermoplastic
Ingress Protection Environment Resistant Ezaugarriak Coupling Nut
Mota atxikitzea Bayonet Lock Deskribapen zehatza 15 Position Circular Connector Plug, Male Pins Crimp
Uneko balorazioa 7.5A, 13A Harremanetarako materiala Copper Alloy